‘GEO bizim için çok özel.” Bu sıradan bir cümle değil. Bırakın Gaziantep’i, Türkiye de benzeri var mıdır acaba? Canan hanımla, o kadar çok etkinlikte bir arada bulunduk ki, O, bizim için ailemizin bir ferdi, bizim Canan ablamız, süper kahramanımız. O gerçek bir profesyonel, işine verdiği önemi, sevgiyi hissedebiliyoruz, her ayrıntıya titizlikle dikkat eder. İki oğlum da, GEO çatısı altında, konuşma kulüp çalışmaları, yabancı öğretmenler eşliğinde gerçekleştirilen yaz okulları, tatiller ve bayramlarda gerçekleştirilen özel aktiviteler, liderlik kampı ve yurt dışı dil okulu gibi farklı eğitimlere katılma şansına sahip oldular. Tüm bu süreçler özellikle yabancı dilde ilerlemelerine, özgüven ve tecrübe kazanmalarına dolayısıyla eğitimlerine büyük katkı sağladı. Yurt dışı dil okulu için, daha hazırlıklara başlarken, karşımızda ne kadar tecrübeli, profesyonel, kaliteli bir ekip olduğunu anlayıp tüm endişelerimizden arındık. Her süreç; geziler, okul, konaklama, transferler en ince ayrıntısına kadar planlanmıştı ve hayalimizin de ötesinde sonuçlandı. Bizce, GEO bir marka, ismini duyduğumuz her faaliyetine, her etkinliğine koşulsuz, koşa koşa katılacağımız bir eğitim kurumu. Katılamazsak kaybedeceklerimizin farkındayız. O yüzden yeni projelerini sabırsızlıkla bekliyoruz. Buradan duyurulur, “etkinliklerinizde lütfen bize yer ayırmaya devam edin”. Sizi tanıdığımız için, hayatımızda olduğunuz için sonsuz teşekkürler, sevgilerimizle.
Gülten ŞEKEROĞLU
Sevgili Canan, Seninle iyi ki karşılaşmışız, yollarımız kesişmiş. O tükenmeyen enerjini, soluksuz koşturmalarını, işindeki disiplinini, donanımını gördükten sonra; bu işi yapan diğer insanlardan farkını daha iyi anladım. Çocukların yaşlarına zevklerine ruhlarına düşüncelerine öylesine önem veriyorsun, öylesine ince eleyip sık dokuyorsun ki yaklaşımındaki hassasiyet anne-babaların hayattaki en değerli varlıklarını emanet etmelerini kolaylaştırıyorsun. Kızlarım İrem Nur Kiraz ve Gizem Kiraz’a sadece bir yurt dışı dil eğitmeni, danışanı gibi değil, onları ablaları gibi sahiplenmen, benim en büyük şansımdı. Onlara yaşattığın, aktardığın tecrübelerinin dışında bana da kattıkların ve klasik anne-baba endişesini yaşatmadığın ve her konuda hala benim ve kuzularımın yanında olduğun için teşekkür ederim. İşindeki titizliğin profesyonelliğin, eğitimdeki disiplinin, tecrüben ve en önemlisi yüzünden hiç düşmeyen gülümsemenle daha birçok çocuğun ufkunu açman dileklerimle…
Dt. Feray KAYHAN
Dil okulu için Amerika’ya gitmeye karar verdiğimde tabii ki GEO’dan başka bir yerle çalışmayı düşünmedim. Gaziantep’ten Berkeley’e gidene kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım. Hayatımın en güzel deneyimlerinden birini orada yaşadım. Birçok farklı ülkeden gelen insanlarla tanışma fırsatı buldum ve hala görüştüğüm sıkı dostlar edindim. Daha birçok konuda da kendimi geliştirme fırsatı veren bu programı herkese öneriyorum. Ve tabii ki son olarak GEO’ya ve Canan Abla’ya çok teşekkür ederim.
Tarık SARIOĞLU