Lise eğitimi sırasında tek veya iki dönem değişim programlarınına katılarak uluslararası bir vizyonun parçası olabilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Kanada, İsviçre veya Almanya olmak üzere değişim yılı için size uygun olan ülkeyi seçmek için yol göstermeye hazırız. Her ülkenin ve her okulun kendi kültürel doneleri keşfetmeyi bekliyor! Hayal ettiğinizin ötesinde bir gelişim göstereceğinize ve potansiyelinize ulaşmak için yurtdışında lise değişim programlarını basamak olarak göreceğinize inanıyoruz. Farklı akademik programları ile yeteneğinizi destekleyecek bir okul tercihi yapabilir, ülkelerin, eyaletlerin sunacağı fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Lise Değişim ve Diploma Programları için öğrencinin ilgi alanlarını, yabancı dil seviyesinin tespit edilmesini ve kariyeri için beklentilerini dikkate almayı önemli buluyoruz. Bunun için birebir görüşmeyi öneriyoruz. Bunun için randevu almak için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışında lise diploma programına katılan öğrenciler, lise eğitimini aldıkları ülkede üniversite veya kolejlerde eğitimine devam edebilirler.