Akademik bir alanda uzmanlaşmak üzere uluslararası bir ortamda kültürler arası öğrenme alanına sahip olmak için bireysel kariyerinize hız kazandıracak programlar öneriyoruz. 2009 yılından bu yana öğrencilerin hayallerinin ötesinde eğitim programlarına dahil olmasına fırsat yaratıyoruz. GEO olarak, çocukların ve gençlerin özgüvenlerini ve yaşama sevinçlerini artırmak için çalışıyoruz. Yabancı dilin önemini yurtdışı kamplar aracılığıyla aktarırken, meslek alanlarında bireylerin 21.yüzyıl becerileri edinmelerini önemsiyoruz. Bireysel programlar önerirken, öğrencinin ilgi alanları, yetenekleri ve kariyerlerinde ilerlemek istedikleri alan için cesaretlenmesine destek oluyoruz.

Her öğrencinin ihtiyacının biricik ve öğrenme becerisinin değişkenliğinin farkındayız. Bunun için bireysel programlarımız ihtiyaca göre şekilleniyor. “Binlerce program arasında benim için en doğrusu hangisi bilemiyorum” ya da “Herkes farklı bir şey söylüyor, iyice kafam karıştı” gibi yorumlar aldığımızda öğrencinin bireysel olarak önceliklerini dinleyerek, butik hizmet sunmayı önemli görüyoruz.

İşte tam bu noktada, GEO ekibi size ülkeleri, şehirleri ve programları artılarıyla eksileriyle kıyaslayabileceğiniz bir destek sunuyor. Kafanızdaki soru işaretlerini yanıtlamak için uluslararası deneyimimiz ile yanınızdayız. Sunduğumuz hizmet kapsamında eğitim programınızın belirlenmesinin yanında vize başvurunuzun hazırlanması, havaalanı ve gezi transferleri, konaklama, öğünler ve daha nicesi sıralanabilir. Randevu alın, sizin için uygun olan programa yüz yüze ya da çevrimiçi ortamda birlikte karar verelim.

Kısa Sürede Yüksek Verim

Yabancı dilinizi en kısa sürede geliştirmek ve odaklı ilerlemek için Yoğun İngilizce programlarını sizin için kişiselleştirmemiz mümkün. Birebir dersler ve grup dersleri ile gelişim sürecinizi hızlandırmanız mümkün.

Merkezde Spor ile İngilizce

Spor Odaklı İngilizce ile spor kariyerinizle beraber yabancı dilinizi geliştirdiğiniz bir yaz programına katılabilir, özgeçmişiniz için etkisi yüksek bir sertifikaya sahip olabilirsiniz.

Yaratıcı Endüstriler ve İngilizce

Yaratıcı Endüstriler Odaklı yaz kampı programlarında bireysel yaratıcılığınızı, yetenek ve becerilerinizi geliştirmeye imkan sunacak bir içerik sizi bekliyor. Mimarlık, Tasarım, Reklamcılık, El Sanatları, Moda, Oyun Sektörü, Müzik, Gösteri, Film ve Video olmak üzere mesleki olarak kendinizi görmek istediğiniz iş alanına henüz daha ortaokul, lisedeyken geliştirmeye başlayabilirsiniz.

STEM ve Bilimsel İngilizce

STEM ve Bilimsel İngilizce yaz programları öğrencinin kariyerinde seçeceği mesleki alan için tüyolar edinmesine imkan yaratır. Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik alanlarında öğrencinin ana dili kadar ikinci ya da üçüncü dilinde kendini ifade edebilmesi önemlidir. Bu programlar STEM alanına giriş için yabancı dili bir engeldense fırsata çevirir.

İllüstrasyon Eğitimi

Öğrencilerimiz arasında henüz ilköğretimin son yıllarında çizim yetenekleri gün yüzüne çıkmış ve liseden itibaren güzel sanatlar alanına yönelmek isteyenler oluyor. Bu eğilimin doğru zamanda doğru eğitimle buluşturulması önem taşıyor. Kısa süreli kamp programları ile öğrenci nitelikli illüstrasyon eğitimi alarak mesleki beceri edinmeye henüz daha çok genç yaşta başlıyor.

Portfolyo Hazırlama

Yurtdışında lisans eğitimine başlayacak öğrencilerimizin hedefleri olan okullar için sahip oldukları fikirleri, işlerinin belirli bir düzen içinde planlanması ve geliştirilmesi önemli. Portfolyo hazırlamanın kendisi becerilerinizin

IVY League

IVY League Hazırlık programı ile öğrenciler, ABD bünyesindeki IVY League içindeki eğitim kurumları için kapsamlı bir hazırlık sürecini deneyimlemelerini hedefler. TOEFL sınavına yönelik konuşma, dinleme, okuma ve yazma hazırlıklarının yanında SAT sınavına odaklanılarak ve öğrencilerin belirli soru tiplerini analiz etme, aktif dinleme ve kompozisyon yazma becerilerini geliştirme fırsatına sahip olurlar. Öğrencilerin doğru üniversite yolunu seçme konusunda desteklenmesine imkan yaratır.